Chełm: Urząd Miasta zamówił 75 ton asfaltu do łatania dziur. Czy to wystarczy?

  • 23.02.2021, 12:26
  • DSO
Chełm: Urząd Miasta zamówił 75 ton asfaltu do łatania dziur. Czy to wystarczy?
Kilkukrotne roztopy i mrozy w przeciągu ostatnich tygodni spowodowały znaczna erozję chełmskich ulic, przede wszystkim głównych ciągów komunikacyjnych wykorzystywanych w szczególności do tranzytu. Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Chełmie już zamówiło 75 ton asfaltu i przystępuje do trwałego niwelowania dziur poprzez zabezpieczenia ich nową warstwą bitumiczną.

Drogowcy przeprowadzają kompleksową inwentaryzację fotograficzną i pomiarową ubytków w nawierzchni chełmskich dróg i od ubiegłego piątku zabezpieczają wybrane dziury na głównych ciągach komunikacyjnych.

Mówi prezes chełmskiego MPRD Piotr Urbanek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Magistrat prosi chełmian o zgłaszanie uszkodzeń jezdni poprzez aplikację NaprawmyTo (https://naprawmyto.pl/chelm) lub tel. zimowego utrzymania dróg (660 511 009), ponieważ wykazy są na bieżąco aktualizowane.


==>> Chełm: Na drogach obrodziło dziurami

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe