31-latek stracił 100 000 złotych, bo myślał że inwestuje w kryptowalutę. Z kolei 20-latka uwierzyła, że pomaga znajomemu w potrzebie. Kobieta podała oszustowi swój kod do płatności BLIK, chwilę potem z jej konta zniknęło 500 złotych.
Przed takimi transakcjami ostrzega Ewa Czyż rzecznik chełmskich policjantów:
Bądźcie czujni, bo oszuści nie śpią. Mało tego - stosują przeróżne metody. Kontaktują się nie tylko przez internet, ale też telefonicznie.




![Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM] Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM]](https://static2.radiobonton.pl/data/articles/sm-4x3-oskubala-klientow-krasnostawskiego-banku-ukrywala-sie-20-lat-namierzyli-ja-lubelscy-lowcy-glow-1760860830.webp)



Napisz komentarz
Komentarze