Chełm: Na drogach obrodziło dziurami

  • 19.02.2021, 09:40
  • ---
Chełm: Na drogach obrodziło dziurami
Jak informują nas chełmscy kierowcy - jak grzyby po deszczu spod śniegu wyłaniają się kolejne dziury. Odsłania je topniejący śnieg i odśnieżające miasto pługi.

Najgorzej jest wokół ronda przy zbiegu Lubelskiej i Hrubieszowskiej, na potężny ubytek natkniecie się też na rondzie przy komendzie miejskiej policji. Chełmski ratusz zapewnia, że drogowcy starają się łatać dziury na bieżąco. Mówi Damian Zieliński z chełmskiego magistratu:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tymczasem jak po małym bombardowaniu wyglądają również  al. 3 Maja na odcinku od VendoParku do Lwowskiej, ul. Włodawska, al. Piłsudskiego, ul. Metalowa od skrzyżowania z drogą na Żółtańce do przejazdu kolejowego, a także w drugą stronę do Ogrodowej i krzyżującej się z nią ul. Wieniawskiego oraz na Litewskiej.

---

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antoni
Antoni 23.02.2021, 09:37
Jesteś w błędzie za Pana Grabczuka to było namalowane rondo. Obecna władza nie jest w stanie utrzymać tego na odpowiednim poziomie co zbudowano wcześniej. Władza jest z Warszawy i robi wszystko by wrócić do Warszawy.
Gibson .
Gibson . 21.02.2021, 15:49
Dlaczego CHSM i urząd miasta nie buduje nowych parkingów ! Samochody parkują na zakazach i chodnikach niszcząc chodniki i utrudniając ruch pieszych !!
chełmianin
chełmianin 21.02.2021, 13:18
Na zdjęciu przecież jedna z "wielu" inwestycji Prezydenta Grabczuka :)))
Mprd
Mprd 19.02.2021, 13:47
Nie maja czym łatać i kim.

Pozostałe