Region: Poważne utrudnienia na drogach! Śnieg paraliżuje ruch

  • 08.02.2021, 12:07
  • oprac. MP
Region: Poważne utrudnienia na drogach! Śnieg paraliżuje ruch
Z powodu opadów śniegu sytuacja na drogach jest trudna. W miejscach, w których występują strome podjazdy problemy mają kierujący samochodów ciężarowych.

Ruch dla samochodów osobowych odbywa się bez utrudnień. Zachowajmy szczególną ostrożność na drodze i dostosujmy prędkość oraz styl jazdy do obecnych warunków drogowych!

Jak podają lubelscy policjanci, najgorsze utrudnienia występują w czterech miejscach w regionie:

  • Ruch dla samochodów ciężarowych jest niemożliwy na drodze K17 w miejscowości w Łopienniku Górnym (pow. krasnostawski)
  • W Ciecierzynie na stromym wzniesieniu w kierunku Lublina ruch dla samochodów ciężarowych jest utrudniony. Policjanci i służby drogowe puszczają ciężarówki pojedynczo.
  • W powiecie Chełmskim na drodze wojewódzkiej nr 812 w kierunku Krasnegostawu samochody ciężarowe stoją na prawym pasie.
  • W Łęcznej na ul Lubelskiej tir stoi przed wzniesieniem i blokuje przejazd.

Ciągłe opady dają się we znaki kierowcom i pieszym. Od rana ze śniegiem walczą mieszkańcy oraz służby, a zmotoryzowani mają problem z przejazdem nawet krótkich odcinków:

loadingŁaduję odtwarzacz...

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wyborca
Wyborca 11.02.2021, 23:46
Już coraz bliżej do komuny, ale faktem jest, że to nie największe miasta niepisowskie, a Chełm sobie nie radzi ze śniegiem, jak to wygląda? dróg nie widać, pasów dla pieszych też!
Jerzy
Jerzy 10.02.2021, 22:14
Zima zaskoczyła dobrą zmianę w Chełmie.
Jerzy Георгий
Jerzy Георгий 11.02.2021, 13:45
Może i zaskoczyła, ważne że bolszewia na bocznym torze Георгий!
dresik
dresik 09.02.2021, 08:07
Dawniej był naprawdę śnieg ale pługi chodziły po całych nocach. Na brzegach chodników były takie zwały śniegu że widać było tylko czapki przechodniów ale paraliżu drogowego nikt nie widział. Wczoraj żadna ulica nie była odśniezona . Miasto pozostawione samemu sobie. Od Kameny do Ogrodowej stało się w korku ponad godzinę. Bo żeby rządzić to najpierw trzeba popracować w drogownictwie z 10 lat, w ciepłownictwie 10 lat, w komunalce z 10 la a dopiero brać sie za rządzenie. Tyle.!
tęp komunę
tęp komunę 11.02.2021, 13:44
Tak, za komuny to było dobrze, nawet tyłki smarowali miodem.

Pozostałe