Chełm: Mnóstwo chętnych na szczepienia przeciwko covid-19. Kolejki w przychodniach

  • 22.01.2021, 08:33 (aktualizacja 22.01.2021, 10:11)
  • oprac. MP
Chełm: Mnóstwo chętnych na szczepienia przeciwko covid-19. Kolejki w przychodniach
Od dziś seniorzy w wieku 70+ mogą zapisywać się na szczepienia przeciwko covid-19. System rejestracji oraz specjalna infolinia dla seniorów działa od godziny 6 rano.

W Chełmie zapisy prowadzi m.in miejski ZOZ, czyli przychodnie przy ulicach Połanieckiej i Wołyńskiej. Mówi dyrektor placówki Mariusz Żabiński:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wolnych terminów szczepień, które zostaną zrealizowane do końca I. kwartału tego roku faktycznie zostało niewiele. Tak jest w całym kraju. jak informuje rząd, jest to związane z ograniczonym dostępem do szczepionek.

Przypominamy, że rejestrować się na szczepienie można: telefonicznie, przez stronę internetową pacjent.gov.pl lub osobiście w punkcie szczepień.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Cyrk
Cyrk 22.01.2021, 10:46
To bardzo ciekawe... O 6:00 zarówno po zadzwonieniu na infolinię, jak i zalogowaniu się na stronę pacjent.gov w Chełmie NIE BYŁO ANI JEDNEGO TERMINU, NA KTÓRY MOŻNA BYŁO SIĘ ZAREJESTROWAĆ. Pan z infolinii powiedział, że widocznie miasto nie dostało szczepionek. Z kolei jeśli chodzi o przychodnię na ulicy Połanieckiej, to seniorzy stali w kolejce już od 6:00, a "miłe" Panie z rejestracji raczyły do nich wyjść dopiero po godzinie 7:20, by wszem i wobec oznajmić, że NIE REJESTRUJĄ na szczepienia, bo TERMINÓW NIE MA, ale robią zapisy na swoją "magiczną" listę i później będą oddzwaniać (wiadomo do kogo i w jakiej kolejności + nie otrzymujesz żadnego potwierdzenia, że cię na takową listę wpisały), jak terminy się pojawią. Z kolei w sąsiadujących miejscowościach można na szczepienie zapisać się bez problemu. Jednym słowem cyrk.
gość
gość 22.01.2021, 09:08
tak panie Żabiński pana pracownica do tego podchodzi z wołyńskiej przychodni
po co szczepić seniorów niech siedzą w domu mają swoje godziny i tyle niech się nie pałętają po ulicy
to jak się zaszczepicie to będziecie
normalnie pracować przyjmować pacjentów, oburzona odpowiada
a po co przyłażą tylko do poczekalni aby pogadać i nic więcej
i tam mamy dużo pracy muszę tyle telefonów wykonać teraz e-skierowania e- recepty nawet nie mam kiedy kawę wypić
podkreślam pielęgniarka- może myślała że w pracy się leży
ale przecież z tych pacjentów macie pobory i to nie małe ,przestaniecie nas szanować to pójdziecie na zasiłek


Pozostałe