Chełm: Magistrat testuje usługę "Mobilny Urzędnik"

  • 21.01.2021, 13:09
  • Źródło: Facebook Miasto Chełm
Chełm: Magistrat testuje usługę "Mobilny Urzędnik" Facebook Miasto Chełm
Rozpoczęło się testowanie bezpłatnej usługi pod nazwą Mobilny Urzędnik, polegającej na obsłudze mieszkańców poza siedzibą urzędu miasta.

Jest ona skierowana do chełmian, którzy:

- posiadają orzeczenie o niepełnosprawności,

- są w wieku 65+,

- są osłabione chorobami, z czasowym lub trwałym ograniczeniem możliwości poruszania się,

- są osobami zależnymi 15+,

- są opiekunami faktycznych osób zależnych,

- są opiekunami z pieczy zastępczej.

Zakres spraw obejmuje działalność Departamentu Komunalnego, Departamentu Finansów, Departamentu Geodezji, Kartografii, Nieruchomości, Architektury i Budownictwa oraz Urzędu Stanu Cywilnego/Biuro Ewidencji Ludności i jest dostępny na stronie: www.chelm.pl w aktualnościach oraz w BIP Urzędu Miasta Chełm (w zakładce Prawo lokalne).

Żeby skorzystać z usługi Mobilnego Urzędnika, należy zadzwonić pod nr tel: 82 564 31 92 od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-13:00. Wizyty realizowane są we wtorki i czwartki, w godzinach 10:00-14:00.

Źródło: Facebook Miasto Chełm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe