Krasnystaw: W warsztacie doszło do pożaru - spłonął samochód oddany do naprawy

  • 18.01.2021, 14:08
  • oprac. MP
Krasnystaw: W warsztacie doszło do pożaru - spłonął samochód oddany do naprawy
Do pożaru budynku gospodarczego doszło dzisiaj (18 stycznia) nad ranem na terenie gminy Gorzków. Spaleniu uległ samochód wstawiony do naprawy oraz przyczepa, a także inny sprzęt mechaniczny. Wstępne ustalenia wskazują na to, że przyczyną było rozszczelnienie się pieca grzewczego. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności podczas obchodzenia się z tego rodzaju urządzeniami grzewczymi.

Do zdarzenia doszło po godzinie 3:00 w miejscowości Orchowiec. Jak wstępnie ustalili mundurowi, przyczyną zaprószenia ognia w jednym z budynków gospodarczych, w którym znajdował się warsztat samochodowy, było rozszczelnienie się pieca grzewczego. Spłonął samochód osobowy wstawiony do naprawy oraz przyczepa rolnicza, a także inny sprzęt znajdujący się na wyposażeniu warsztatu. Pomimo sporych strat materialnych, na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności przy obchodzeniu się z wszelkiego rodzaju sprzętem grzewczym i urządzeniami dogrzewającymi. Pamiętajmy, aby nie pozostawiać bez opieki takich urządzeń. Nawet niewielka iskra czy zwarcie instalacji elektrycznej może spowodować pożar samego urządzenia bądź spowodować rozprzestrzenienie się ognia na całe pomieszczenie.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe