Poeci - do piór!

  • 15.01.2021, 12:56
  • oprac. MP
Poeci - do piór!
Jeszcze do końca stycznia Wydawnictwo TAWA czeka na zgłoszenia do XIV edycji konkursu poetyckiego im. Wacława Iwaniuka. Pisarskie zmagania co roku cieszą się zainteresowaniem literatów z regionu i dalszych części Polski. W tej edycji nie ma myśli przewodniej i wiersze mogą być poświęcone dowolnym tematom.

Mówi Waldemar Taurogiński, właściciel wydawnictwa TAWA:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zestawy wierszy należy dostarczyć do Wydawnictwa TAWA w trzech egzemplarzach i opatrzyć godłem, czyli pseudonimem literackim. W oddzielnej kopercie trzeba zamieścić dane autora, a do zgłoszenia dodać oświadczenie RODO, które (wraz z pełnym regulaminem) znajdziecie na stronie internetowej organizatora.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe