Włamał się do sklepu po pieniądze i 42 butelki nalewek

  • 15.01.2021, 12:11
  • oprac. MP
Włamał się do sklepu po pieniądze i 42 butelki nalewek
Policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego w gminie Wierzbica. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec tejże gminy. Mężczyzna skradł stamtąd kilkadziesiąt butelek nalewki i pieniądze w bilonie. Usłyszał już zarzuty i będzie odpowiadał w warunkach powrotu do przestępstwa. Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

W połowie ubiegłego tygodnia dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego w gminie Wierzbica.

Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że skradzione zostały 42 butelki z nalewką i pieniądze w bilonie. Wartość strat oszacowano na łączną kwotę ponad 400 złotych. Policjanci kryminalni ustalili i zatrzymali w czwartek (14 stycznia) sprawcę, którym okazał się 34-letni mieszkaniec tej gminy.

Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa i będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Usłyszał już zarzuty. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe