Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama gala
Reklama

Włodawa: Nietrzeźwy 57-latek uratowany przed wychłodzeniem

Kiedy temperatura spada poniżej zera włodawscy policjanci zwracają szczególną uwagę na osoby narażone na wychłodzenie i sprawdzają miejsca, gdzie mogą przebywać. W środę (13 stycznia) w nocy mundurowi znaleźli mężczyznę śpiącego w altance. Stróże prawa zabrali 57-latka pod znacznym działaniem alkoholu do komendy, skąd po wytrzeźwieniu trafił pod opiekę rodziny.
Włodawa: Nietrzeźwy 57-latek uratowany przed wychłodzeniem

Mundurowi sprawdzają pustostany, altanki, piwnice oraz strychy czyli miejsca gdzie mogą przebywać osoby zagrożone. W środę około północy  policjanci z „patrolówki” podczas sprawdzania takich miejsc znaleźli w jednej z altanek we Włodawie śpiącego mężczyznę. Stróże prawa zabrali 57-latka pod widocznym działaniem alkoholu do komendy ze względu na ujemną temperaturę panującą na zewnątrz i warunki w jakich się znajdował. Po wytrzeźwieniu mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.

Na szczęście ta historia skończyła się pomyślnie, bo policjanci w porę zauważyli śpiącego mężczyznę i zabrali go zapobiegając wychłodzeniu.

- Dlatego nadal apelujemy do wszystkich, którzy zauważą osoby narażone na wychłodzenie, aby informowały o tym fakcie służby. Każdy taki sygnał zostanie sprawdzony. Pamiętajmy, że w tym przypadku jeden telefon może uratować komuś życie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ghostTreść komentarza: I życzę by tak było nadal.Data dodania komentarza: 6.11.2025, 12:34Źródło komentarza: Liceum Ogólnokształcące w Dubience – szkoła pokoleń. Wspomnienia, ludzie, jubileusz.Autor komentarza: rrTreść komentarza: Męczenników kiedy koniec ? ???Data dodania komentarza: 2.11.2025, 15:03Źródło komentarza: Remont parkingu przy ul. Połanieckiej w Chełmie trwa, mieszkańcy zniecierpliwieniAutor komentarza: MarekTreść komentarza: I co tam, chyba temat ucichł? Teraz jest remont budynku UM przy ul. Lubelskiej, a tematu UM w gmachu nikt z władzy nie porusza.Data dodania komentarza: 28.10.2025, 20:14Źródło komentarza: Chełm: Gmach współwłasnością miastaAutor komentarza: MariaTreść komentarza: Piękna historia Liceum w Dubience, Wielkie brawa dla szkoły . To najlepsze Liceum mundurowe na ścianie wschodniejData dodania komentarza: 12.10.2025, 21:52Źródło komentarza: Liceum Ogólnokształcące w Dubience – szkoła pokoleń. Wspomnienia, ludzie, jubileusz.Autor komentarza: Grzegorz NizioTreść komentarza: Witam bardzo proszę o pomoc dla mojej bratowej Beaty Nizio- Szalast i jej dziecka oraz męża . Proszę o pomoc w postaci żywności , chemia i pomoc w zakupieniu leków i jak by dało radę o pomoc kupieni Krajzegi do drzewa . Bratowa choruje na serce i ciśnienie , cukrzycę ,zakrzepicę żylną oraz anemię jest na orzeczeniu stopnia niepełnosprawności . Córka jej jest osobą niepełnosprawną też choruje na urazy neurologiczne , ucisk na lewą komorę głowy , otyłość ,anemia , ciśnienie . A mąż jest jej i mój brat jest po operacji i choruje na zwyrodnienie kręgosłupa oraz ma dyskopatię i niedowład nóg i rąk . Bardzo proszę o przychylne i pozytywne popatrzenie na sprawę bo jest im naprawdę ciężko z żywnością ,chemią , lekami i z pocięciem opału . Z góry dziękuję od podaję numer do Beaty 574-401-167Data dodania komentarza: 11.10.2025, 15:36Źródło komentarza: Katarzyna Kaznowska - liderka Szlachetnej Paczki w Chełmie
Reklama
test