Skolioza zagraża życiu Alana - trwa zbiórka funduszy na operację

  • 13.01.2021, 12:38 (aktualizacja 13.01.2021, 13:13)
  • oprac. MP
Skolioza zagraża życiu Alana - trwa zbiórka funduszy na operację
Alan Kisiel to 15-latek z Krasnegostawu, który zmaga się z poważną skoliozą. Jego kręgosłup jest skrzywiony o ponad 140 stopni, co powoduje bardzo duże zagrożenie dla zdrowia, a nawet dla życia.

Jedynym ratunkiem dla chłopca jest przejście kosztownej operacji w Brnie w Czechach. I tylko tam, ponieważ w Polsce żaden ośrodek nie jest dostosowany do bezpiecznego przeprowadzenia zabiegu. Koszt operacji to jednak znacznie ponad 200 000 zł.

Zbiórka na rzecz krasnostawianina jest prowadzona za pośrednictwem strony siepomaga.pl w zakładce "Skolioza zagraża życiu Alana!”. Obecnie udało się zebrać nieco ponad połowę wymaganej kwoty. Pieniądze na operację można wpłacać do 2 marca.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe