Chełmskie iluminacje najlepsze w województwie!

  • 12.01.2021, 18:14 (aktualizacja 12.01.2021, 20:16)
  • Źródło: Miasto Chełm
Chełmskie iluminacje najlepsze w województwie!
Chełmskie iluminacje zwyciężyły w wojewódzkim etapie plebiscytu "Świeć się". Tym samym awansowały do ogólnopolskiego finału konkursu, który rozpocznie się 14 stycznia.

Dzięki zwycięstwu w województwie, każdy z 16 mistrzów regionów awansował do finału zabawy i zdobył wart 10 000 zł zestaw urządzeń AGD ufundowany przez Energę. Sprzęt trafi do osób w potrzebie i instytucji pomocowych. Wśród nagród znajdują się m.in. lampy UV służące do dezynfekcji pomieszczeń i wspomagające walkę z koronawirusem.

Miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w rundzie finałowej zdobędzie tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” oraz dodatkowy sprzęt AGD, dzięki czemu otrzyma charytatywną pomoc o łącznej wartości 50 000 zł. Głosować będzie można codziennie od 14 do 25 stycznia poprzez stronę internetową SwiecSie.pl.

Źródło: Miasto Chełm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe