Chełm: Ubytki na wyjeździe z Chełma zostaną załatane

  • 11.01.2021, 10:58 (aktualizacja 11.01.2021, 11:37)
  • oprac. MP
Chełm: Ubytki na wyjeździe z Chełma zostaną załatane
W ostatnich dniach otrzymaliśmy wiele sygnałów od kierowców, którzy skarżyli się na stan drogi na wyjeździe z miasta w stronę Dorohuska przed przejazdem kolejowym. Jak nam przekazali, stan kilkudziesięciometrowego odcinka przypomina miejsce po bombardowaniu. To jednak już się zmienia.

Słuchacze ostrzegali o bardzo głębokich dziurach w jezdni, na tyle dużych, że chwila nieuwagi nieuwagi wystarczy, żeby wjechać w jedną z nich i uszkodzić sobie spód samochodu. Dziś otrzymaliśmy odpowiedź z Urzędu Miasta w tej kwestii:

- Objazd jest nisko położony i spływająca/zbierająca się woda przyśpiesza powstawanie ubytków. W trakcie przerwy świąteczno-noworocznej ograniczono prace budowlane, więc trudno było na bieżąco utrzymać objazd w dobrym stanie. Ale już dziś wykonawca usuwa niedogodności, uzupełniając ubytki - zapewnia Dominik Gil z chełmskiego magistratu.

Kierowcom przypominamy również, że istnieją alternatywne objazdy wspomnianego odcinka - zarówno przez Okszów, jak i przez Kamień.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antoni
Antoni 13.01.2021, 12:04
Wystarczy przejechać ulicami gdzie są poprowadzone objazdy. Skrzyżowanie ul .Kolejowej i ul. Przemysłowej można zostawić w dole koło. Przystanek ul. Przemysłowa ul. Wołyńska można zostawić zawieszenie . Tak jest na całej trasie objazdu.
miki
miki 13.01.2021, 16:15
bierz łopatę i łataj

Pozostałe