Chełm: Nielegalne automaty w nieczynnej stacji paliw

  • 07.01.2021, 14:01 (aktualizacja 07.01.2021, 14:05)
  • ---
Chełm: Nielegalne automaty w nieczynnej stacji paliw
Trzy działające bez zezwolenia automaty do gier hazardowych zabezpieczyli chełmscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego. Urządzenia znajdowały się w pomieszczeniach nieczynnej stacji paliw na terenie powiatu chełmskiego. Funkcjonariusze wyjaśniają, kto odpowiedzialny jest za organizowanie nielegalnych gier hazardowych.

Chełmscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego w Białej Podlaskiej we wtorek (5 stycznia) przeszukali pomieszczenia po byłej stacji paliw znajdującej się na terenie powiatu chełmskiego. Znaleźli tam i zabezpieczyli trzy nielegalne automaty do gier hazardowych. Postępowanie, które będzie prowadzone w tej sprawie wyjaśni, kto w tym przypadku odpowiedzialny jest za organizowanie nielegalnych gier hazardowych.

Zgodnie z przepisami kodeksu karno-skarbowego osobom odpowiedzialnym za urządzanie i prowadzenie nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

---

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe