Chełm: Koncert w szczytnym celu

  • 30.12.2020, 11:14
  • oprac. MP
Chełm: Koncert w szczytnym celu
"Moja krew - Twoja siła" - na koncert charytatywny pod takim hasłem zaprasza Chełmski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Tak Niewiele. Wydarzenie będzie transmitowane w Internecie - na YouTube i Facebooku. Ma zachęcić chełmian i mieszkańców regionu do dzielenia się swoją krwią i osoczem z potrzebującymi. Bo mimo apeli - krwi ciągle brakuje.

Oddając krew, spełniamy dobry uczynek. W zamian możemy liczyć na bonusy. Mówi Marcin Petruk, honorowy dawca i nasz redakcyjny kolega:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Koncert "Moja krew - Twoja siła" odbędzie się 17 stycznia. Przed wirtualną publicznością wystąpi Łukasz Jemioła z zespołem. Zaplanowano też rozmowę z lekarzem z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie, który odpowie na pytania dotyczące koronawirusa, a także terapii osoczem. Swoimi doświadczeniami podzielą się też ozdrowieńcy.

Pieniądze ze zbiórki uruchomionej podczas koncertu trafią do jednego z ośrodków pomocy społecznej dotkniętego pandemią.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe