Chełm: Potrzebna pomoc dla Oliwierka!

  • 29.12.2020, 10:26 (aktualizacja 29.12.2020, 10:40)
  • oprac. MP
Chełm: Potrzebna pomoc dla Oliwierka!
Jeszcze ponad 160 000 zł brakuje do zebrania wystarczającej kwoty na leczenie Oliwiera Kloca. 10-miesięczny chłopiec z Chełma cierpi na niedorozwój kości udowej, skrócenie prawej kończyny dolnej, hemimelię łokciową, deformację lewego przedramienia, nie ma także dwóch palców w lewej dłoni.

Aby mógł funkcjonować i normalnie się rozwijać, niezbędne jest przeprowadzenie operacji w Paley European Institute, której koszt sięga ponad 400 000 zł. Zbiórka jest prowadzona za pośrednictwem Fundacji SiePomaga, a link do niej znajdziecie tutaj:

Pomoc dla Oliwiera płynie non stop, w ostatnim czasie włączyli się w nią m.in. leśniczy Mateusz Kliszcz i strażacy, który organizowali zbiórki złomu. Cały dochód został przeznaczony na wsparcie chłopca. 

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe