Po świętach odnotowano mniejszą liczbę zakażeń

  • 28.12.2020, 11:23
  • ---
Po świętach odnotowano mniejszą liczbę zakażeń
Trzy osoby zmarły minionej doby na Lubelszczyźnie, wszystkie miały też choroby współistniejące. Wśród nich jest trzech pacjentów z powiatu krasnostawskiego.

O tym, że mają koronawirusa dowiedziało się 126 mieszkańców Lubelszczyzny, w tym 9 osób z Chełma i 10 z powiatu chełmskiego, 2 osoby z powiatu włodawskiego i 3 z Krasnegostawu i okolic miasta. W całym kraju o chorobie dowiedziało się 3211 Polaków, 29 osób zmarło.

Od dzisiaj obowiązuje "kwarantanna narodowa":

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mówił premier Mateusz Morawiecki.

Zgodnie z rozporządzeniem do 17 stycznia nie będą mogły działać dyskoteki i kluby nocne oraz baseny, aquaparki, siłownie, kluby i centra fitness, z wyłączeniem tych działających w podmiotach wykonujących działalność leczniczą przeznaczonych dla pacjentów, czy przeznaczonych dla członków kadry narodowej polskich związków sportowych.

---

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe