Agnieszka Derlak wyróżniona tytułem Chełmianina Roku

  • 23.12.2020, 08:53
  • oprac. MP
Agnieszka Derlak wyróżniona tytułem Chełmianina Roku
Wybrano Chełmianina 2019 roku. W tegorocznej edycji do magistratu wpłynęło 7 wniosków. Tytułem Chełmianina Roku 2019 wyróżniona została pianistka i flecistka jazzowa, Agnieszka Derlak.

Pianistka jest laureatką nagrody Fryderyk 2016 w kategorii jazzowej "Fonograficzny Debiut Roku". Ukończyła kurs mistrzowski i była wykładowcą w Berklee College of Music – utytułowanej amerykańskiej  wyższej uczelni muzycznej w Bostonie. Swoją działalnością artystyczną  rozsławia nasze miasto w Polsce i na świecie. Tytuł, z rąk Doroty Cieślik, wiceprezydent miasta oraz Przewodniczącego Rady Miasta Longina Bożeńskiego, w imieniu laureatki, wczoraj odebrali jej rodzice - Ewa i Wojciech Derlakowie.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe