Kończy się dłuższy okres na rejestrację samochodów

  • 22.12.2020, 08:47
  • oprac. MP
Kończy się dłuższy okres na rejestrację samochodów
Jeszcze tylko do końca roku w wydziale komunikacji Urzędu Miasta Chełm kierowców obowiązuje 180-dniowy okres na rejestrację pojazdu sprowadzonego z państw Unii Europejskiej.

To ułatwienie dotyczy także wszystkich, którzy nabędą samochód przed 1 stycznia 2021. Zakup auta po tej dacie oznacza dla kierowcy powrót do miesięcznego czasu na przerejestrowanie auta. Trzeba pamiętać, że półroczny okres na dopełnienie tego obowiązku nie dotyczy samochodów sprowadzonych spoza krajów członkowskich Wspólnoty Europejskiej. Za spóźnienie z rejestracją we właściwym czasie kara może wynieść nawet 1000 zł.

Przypominamy także, że w wydziale komunikacji w Chełmie wizytę możecie umówić telefonicznie, co pozwoli uniknąć oczekiwania w kolejce po numerek.
 

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe