Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Ponad 500 szpitali węzłowych w kraju - wśród nich chełmski, włodawski i krasnostawski

Ministerstwo Zdrowia opublikowało listę tzw. szpitali węzłowych - czyli tych, które będą szczepiły personel placówek medycznych. Chodzi o szczepionki przeciwko koronawirusowi.
Ponad 500 szpitali węzłowych w kraju - wśród nich chełmski, włodawski i krasnostawski

Na liście jest 509 placówek. Szczepić będą m.in. szpitale w Chełmie, Włodawie i Krasnymstawie. Mówi Małgorzata Bartoszek, rzecznik lubelskiego NFZ:

Kliknij aby odtworzyć
Wykryliśmy, że korzystasz z programu blokującego reklamy w przeglądarce (AdBlock lub inny). Dzięki reklamom oglądasz nasz serwis za darmo. Prosimy, wyłącz ten program i odśwież stronę.

Etap Zero Narodowego Programu Szczepień (czyli właśnie szczepienia pracowników szpitali, przychodni i aptek) rozpocznie się przed akcją szczepienia populacyjnego. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Antoni 31.12.2020 14:23
Ci ludzie wiedzą ,że są bezkarni. Przykład MPEC była oferta na 100 milionów i nie pasowało bo się posypał wałek.

Antoni 23.12.2020 11:07
Chełmski Szpital jest na wykazie .A co z respiratorami które zakupił wiceprezydent Chełma po 160 tys. zł za sztukę gdy takie respiratory są w cenie po 36 tysiące. Ciekawi mnie jakie interesy teraz prowadzi teraz w Chełmie i co się okaże za kilka miesięcy i kto będzie w pasiakach.

olo 27.12.2020 14:35
co ty pierd....? trzeba być matołem żeby porównywać sytuację z marca i grudnia. Przykład maseczek z alleg... - sam kupowałem po 5 zł a teraz są po 60gr.

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KrychaTreść komentarza: Spokojnie, jeszcze trochę i będzie zmiana władzy w Chełmie! Nowa ekipa posprząta po Jakubie Banaszku!Data dodania komentarza: 16.04.2026, 07:44Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: JanTreść komentarza: Miasto nie mówi że plany są sprzed 25 lat. Mały szczegół zwęzić ulice wywalić chodniki jak na Marszałkowskiej w Warszawie ciekawe kto za to zapłacData dodania komentarza: 13.04.2026, 18:28Źródło komentarza: Wiadomości lokalne. Miasto zapewnia o normach, mieszkańcy zgłaszają zastrzeżenia – ul. Grunwaldzka w ChełmieAutor komentarza: krystynaTreść komentarza: Bardzo ciekawy i pasjonujący wywiad, Pani Elżbieta wypowiada się z ogromną pasją, widać że wie co z czym się je i posiada wiedzę na ten temat. Materiał niezwykle przyjemny w odbiorze oraz przydatny, dziękujęData dodania komentarza: 10.04.2026, 22:30Źródło komentarza: Audioportret - Elżbieta Rybak i zaproszenie na jej RODOS ;-)Autor komentarza: SkowronekTreść komentarza: Wow, co prawda robi się moda na ucieczkę w naturę, jednak w wypowiedziach Pani Elżbiety słychać, że płynie to z głębi serca i faktycznej pasji a nie z chwilowej chęci bycia na fali. Wspaniały wywiad.Data dodania komentarza: 10.04.2026, 11:54Źródło komentarza: Audioportret - Elżbieta Rybak i zaproszenie na jej RODOS ;-)Autor komentarza: Joanna WójcickaTreść komentarza: Ogromne gratulacje! I życzenia kolejnych pięknych wydarzeń prowadzących do wspaniałych sukcesów!Data dodania komentarza: 9.04.2026, 15:10Źródło komentarza: Laureatka konkursu "Polka XXI wieku". Gościem Radia Bon Ton Agnieszka Poźniak
Reklama
test