Chełm: Byli pracownicy Podziemi Kredowych staną przed sądem

  • 14.12.2020, 08:54 (aktualizacja 14.12.2020, 08:58)
  • oprac. MP
Chełm: Byli pracownicy Podziemi Kredowych staną przed sądem
Dwoje byłych pracowników Chełmskich Podziemi Kredowych niebawem stanie przed sądem. Zostali oskarżeni o przywłaszczenie blisko 33 000 zł, które zamiast do firmowej kasy trafiły do ich kieszeni.

Oboje przyznali się do winy. Sygnał o tym, że w Podziemiach może dochodzić do nieprawidłowości, dostał chełmski ratusz. Urzędnicy zlecili kontrolę zewnętrzną.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mówił Damian Zieliński z Urzędu Miasta. Według ustaleń prokuratury, nielegalny proceder związany z defraudacją pieniędzy trwał od 1 czerwca do 30 sierpnia br. i polegał m.in. na tym, że oskarżeni pracownicy nie wydawali paragonów odwiedzającym podziemia.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marek
Marek 15.12.2020, 12:25
A ja się pytam kto z przełożonych tych złodziejaszków został jeszcze ukarany chociażby naganą?
Przecież mają nad sobą kierowników i przełożonych?
Nikt nic nie widział? Nie podejrzewał niczego? Co wykazały sprawozdania, remanenty z poprzednich okresów? Czy ktoś to kontrolował?

Pozostałe