Chełm: Wizytę w Wydziale Komunikacji można umówić telefonicznie

  • 07.12.2020, 10:21 (aktualizacja 07.12.2020, 10:29)
  • oprac. MP
Chełm: Wizytę w Wydziale Komunikacji można umówić telefonicznie
Uwaga zmotoryzowani mieszkańcy Chełma. Jeśli chcecie zarejestrować samochód, albo wymienić dowód rejestracyjny pojazdu, musicie umówić się z pracownikiem Wydziału Komunikacji chełmskiego ratusza telefonicznie. Taka zasada obowiązuje od dzisiaj.

Niezależnie od tego cały czas w urzędzie obowiązują zasady profilaktyki antywirusowej - mówi dyr. Departamentu Spraw Obywatelskich Monika Zaborek-Turewicz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Petenci są  przyjmowani co 10-15 minut. Do Wydziału Komunikacji trzeba przyjść na umówioną godzinę z wypełnionym wnioskiem o rejestrację i kompletem dokumentów. W innych sprawach interesanci przyjmowani są na bieżąco, nie muszą umawiać wizyty telefonicznie. Przypominamy też, że obsługa interesantów w Wydziale Komunikacji została wydłużona do godziny 15.30.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe