Marzec miesiącem seniorów w Chełmskim Parku Wodnym

  • 23.02.2017, 13:33
  • DSO
Marzec miesiącem seniorów w Chełmskim Parku Wodnym aquapark chełm
Marzec w aquaparku będzie należał do seniorów.

Osoby po 60-ym roku życia, emeryci i renciści będą zachęcani do bycia aktywnym seniorem. W jaki sposób? Przez cały marzec, od godziny 14:00 można będzie skorzystać z zajęć z aerobiku, konsultacji dietetycznych i pokazowej lekcji nurkowania. Odbywać się będą ponadto zajęcia z nauki pływania i doskonalenia techniki w basenie.

Dla Pań pomiędzy 50-ym a 69-ym rokiem życia władze chełmskiego aquaparku zorganizowali mammograf, który będzie dostępny 23-ego marca. Badanie zostanie wykonane bezpłatnie. Swoją cegiełkę w akcji dołoży też szpital w Chełmie, który między 14-ym oraz 17-ym marca wykonywał będzie bezpłatne badania spirometrii, oznaczania poziomu glukozy we krwi i pomiaru ciśnienia. 


To wszystko na terenie Chełmskiego Parku Wodnego, w marcu dla seniorów.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe