Trwa zbiórka przetworów dla bezdomnych ze schroniska

  • 01.12.2020, 12:20
  • oprac. MP
Trwa zbiórka przetworów dla bezdomnych ze schroniska
Kolejni darczyńcy organizują zbiórki na rzecz schroniska dla bezdomnych im. św. Brata Alberta. Na apel placówki odpowiedziały stowarzyszenia Lejdis & Dżentelmen Dzieciom oraz 25+ Nasza Przyszłość.

Obie organizacje zbierają żywność, przede wszystkim przetwory, które trafią do podopiecznych schroniska. Mówi dyrektor placówki Agnieszka Panasiuk.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dary dla bezdomnych można przekazywać, kontaktując się z danym stowarzyszeniem lub bezpośrednio do schroniska przy ul. Wołyńskiej 69. Akcja trwa do 5 grudnia. Ponadto, jutro i w czwartek produkty żywnościowe, które również trafią do schroniska, są zbierane w IV LO w Chełmie. Można je przynosić w godzinach 8 - 14:30.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe