Sołectwo Jagodne chce zamienić gminę Sawin na Chełm

  • 23.11.2020, 08:56
  • DSO
Sołectwo Jagodne chce zamienić gminę Sawin na Chełm
Dziś ostatni dzień konsultacji społecznych dotyczących przyłączenia do gminy Chełm sołectwa Jagodne. Z wnioskiem - jeszcze w ubiegłym roku - wystąpili sami mieszkańcy Jagodnego.

Sołtys wsi Jagodne jeszcze w lipcu 2019 roku wystąpił do Wójta Gminy Chełm z prośbą o realizację uchwały w sprawie włączenia obszaru Sołectwa Jagodne do Gminy Chełm. 4 września 2020 r. w Urzędzie Gminy Chełm miało miejsce spotkanie mieszkańców Sołectwa Jagodne (8 osób) z Wójtem Gminy Chełm i Przewodniczącym Rady Gminy Chełm.

Mówi wójt gminy Chełm Wiesław Kociuba:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W konsultacjach mieszkańcy mają do wypełnienia krótką ankietę, gdzie mogą swoją decyzję opatrzyć komentarzem.  Formularz ankiety dostępny jest na stronie internetowej gminy oraz u sołtysów.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe