Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Umów się telefonicznie na wizytę w ZUS

Wizytę w placówce Zakładu Ubezpieczeń Społecznych od dziś można umówić telefonicznie na dogodny dla siebie termin i godzinę. To kolejne ułatwienie, które zwiększy bezpieczeństwo obsługi klientów w czasie pandemii.
Umów się telefonicznie na wizytę w ZUS

Dotychczas z rezerwacji wizyt w placówkach mogły skorzystać tylko te osoby, które miały konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE). Teraz każdy może telefonicznie umówić spotkanie z pracownikiem Zakładu, bez względu na to czy jest zarejestrowany w portalu ZUS. Jeśli klient nie ma jeszcze konta na PUE, może zadzwonić w sprawie rezerwacji wizyty najwcześniej 6 dni przed jej terminem.

Podczas umawiania spotkania w placówce trzeba podać swoje dane: imię, nazwisko, PESEL lub serię i numer dokumentu tożsamości oraz numer telefonu komórkowego. Należy też wskazać placówkę, w której ma odbyć się wizyta, sprawę, jaką chcemy omówić, oraz wybrać dzień i godzinę spotkania. Na podany podczas rozmowy numer telefonu przyjdzie SMS z potwierdzeniem terminu i numerem rezerwacji. W dniu wizyty trzeba go wpisać na ekranie urządzenia do wydawania numerków w placówce ZUS.

Żeby umówić wizytę w jednej z placówek Oddziału ZUS w Lublinie, należy zadzwonić pod numer 81 535 75 26. Rezerwacja wizyt w placówkach Oddziału ZUS w Biłgoraju odbywa się pod numerem 515 374 368.

Telefoniczna rezerwacja to udogodnienie, a nie obowiązek. ZUS nadal przyjmuje klientów w swoich placówkach także bez wcześniejszego umawiania. Wizyty odbywają się w ścisłym reżimie sanitarnym: z zachowaniem bezpiecznego odstępu od innych osób, w maseczkach lub przyłbicach i z dezynfekcją rąk przed wejściem na salę obsługi. Instytucja oferuje także inne bezpieczne formy kontaktu: e-wizyty (czyli wideorozmowy z pracownikiem ZUS), Platformę Usług Elektronicznych, infolinię (22 560 16 00) i mail [email protected].


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklamaszkoła językowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Wojciech Werus Przedstawiciel Stowarzyszenia Historyczno-Poszukiwawczego WolicaTreść komentarza: Droga Pani Lucyno. Jak dobrze pamiętam kilka ładnych lat temu nie można było znaleźć właścicieli tego zabytku. Jedni uważali, że są w Kanadzie drudzy, że w USA... Nie odpowiadali na pisma od Konserwatora Zabytków w sprawie stanu zabytku... Od 1995 roku są za niego odpowiedzialni i doprowadzili do jego całkowitego zniszczenia! Tak dokładnie! Nie robiąc tam nic też się go niszczy! Powinno być im wstyd! A z podatkami też mieliście problemy tylko po doniesieniach medialnych niektórzy zaczęli drążyć czy wszystko jest uregulowane! Trzeba było to komuś sprzedać. Komuś kto ma wizję! Jak tak poaiadacie wszystkie dokumenty to warto również posiadać korespondencję od Wojewódzkiego Lubelskiego Konserwatora Zabytków... Czy nie docierała do miejsca zamieszkania?!Data dodania komentarza: 17.09.2025, 08:45Źródło komentarza: Zapomniany pałac w Stryjowie - PinezkaAutor komentarza: jaaTreść komentarza: szczególnie ważne wyłącz główny wyłącznik prądu, jak wrócisz to kupisz nowa lodówkę , nowe podłogi bo lodówka zaleje podłogi i nowe jedzonko, gratulacjeData dodania komentarza: 14.09.2025, 19:08Źródło komentarza: Jak zabezpieczyć dom na wypadek ewakuacji? Praktyczny poradnik dla mieszkańców ChełmaAutor komentarza: Lucyna B.Treść komentarza: Panie Janie, Pałac Stryjów - poprawka - obecni właściciele mieszkają w USA, stanie PA a nie Canadzie. Jest z nimi kontakt - płaca na bieżąco podatki w Gminie Izbica i odprowadzają dzierzawe za wieczyste użytkowanie pałacu do starostwa Krasnystaw. Obecni właściciele (z 3, 1 zmarł) kupili m.in. Palac w 1995roku od tamtejszego zadłużonego Wawel - zakłady Cukiernicze w krakowie- Wykupili ich z długu przejmując ich majątek m in. palac i obręb wokół niego . Posiadam całą dokumentację .Data dodania komentarza: 13.09.2025, 16:25Źródło komentarza: Zapomniany pałac w Stryjowie - PinezkaAutor komentarza: LWTreść komentarza: 😔Data dodania komentarza: 13.09.2025, 16:11Źródło komentarza: Zapomniany pałac w Stryjowie - PinezkaAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Piękna Inicjatywa 😊Data dodania komentarza: 13.09.2025, 15:37Źródło komentarza: Gminny Festiwal Kultury Regionalnej "Łączymy Pokolenia" - rozmowa z Pauliną Stafijowską - dyrektorką Domu Kultury w Kraśniczynie
Reklama
test