Chełm: 574 mieszkańców dostanie dofinansowanie na instalacje OZE

  • 19.11.2020, 10:17
  • DSO
Chełm: 574 mieszkańców dostanie dofinansowanie na instalacje OZE
Dwa wnioski Miasta Chełm o dofinansowanie instalacji solarnych, fotowoltaiki i kotłów na pellet, które początkowo znalazły się na liście rezerwowej, zostały wybrane do realizacji.

Dwa wnioski Miasta Chełm o dofinansowanie instalacji solarnych, fotowoltaiki i kotłów na pellet, które początkowo znalazły się na liście rezerwowej, zostały wybrane do realizacji. Oznacza to, że UM otrzyma wsparcie finansowe w wysokości prawie 5 milionów złotych na realizację projektów, których łączna wartość opiewa na ponad 8 milionów złotych.

W ramach projektów powstanie 265 zestawów solarnych, 36 kotłów na pellet oraz 408 zestawów paneli fotowoltaicznych.

Do obydwu projektów zakwalifikowało się 574 mieszkańców (każdy z nich mógł ubiegać się o więcej niż jedną instalację OZE), właścicieli prywatnych budynków mieszkalnych, którzy złożyli deklaracje na podstawie przeprowadzonych w ubiegłym roku inspekcji terenowych.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe