Chełm: Będzie remont kolejnego odcinka ulicy Lwowskiej

  • 18.11.2020, 10:04
  • DSO
Chełm: Będzie remont kolejnego odcinka ulicy Lwowskiej
Po krajowej '12', Kolejowej czy Alei 3-go Maja, przyszedł czas na kolejne ulice. Chełmski ratusz zapowiada nowe inwestycje drogowe.

Drogowcy zakończyli remont kolejnej ulicy. Kierowcy z Chełma i ościennych gmin mogą już bezpiecznie i komfortowo korzystać z ponad kilometrowego odcinka ulicy Okszowskiej od skrzyżowania z DK12 do granic miasta. Poza nową nawierzchnią drogi cieszy brak starego torowiska przecinającego ulicę przed skrzyżowaniem z Towarową, przebudowane i uporządkowane wjazdy do pobliskich hurtowni, a także nowe chodniki na całej długości. Na inwestycję miasto pozyskało 70-procentowe dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

W ostatnich tygodniach Miasto odebrało też wyremontowaną ulicę Sybiraków i ciąg ulic Batorego-Jagiellońska. Wraz z zakończoną inwestycją na ul. Okszowskiej to łącznie ponad 3 kilometry, przebudowane z 70-procentowym dofinansowaniem z Funduszu Dróg Samorządowych.

Niedługo drogowców spotkacie m.in. na ulicy Lwowskiej. Będzie to remont ponad 400-metrowego odcinka ul. Lwowskiej od granicy miasta w kierunku centrum. Wykonawca rozpocznie wkrótce także przebudowę 200-metrowego odcinka ul. Hutniczej wraz ze skrzyżowaniem przy nieruchomości PKS-u.

Mówi Marek Litwin dyrektor Departamentu Inwestycji i Rozwoju chełmskiego ratusza.

loadingŁaduję odtwarzacz...

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Shifo
Shifo 19.11.2020, 06:37
Sienkiewicza 45 lat nie remontowana Panie Prezydencie Banaszek może pan się zlituje,bo to wstyd jak wygląda ta ulica.
Artur
Artur 18.11.2020, 22:53
Bardzo dobrze !:)

Pozostałe