Region: Spadek zakażeń na Lubelszczyźnie

  • 13.11.2020, 11:14
  • ---
Region: Spadek zakażeń na Lubelszczyźnie
Ponad 240 osób zmaga się z już koronawirusem w powiecie krasnostawskim. W ciągu minionej doby diagnozę usłyszało kolejnych 37. Ogniska są na kilku oddziałach tamtejszego szpitala. Sytuacja w placówce jest coraz bardziej dramatyczna.

Planowane zabiegi są odwoływane, a pacjentów w ciężkim stanie odsyła się do innych szpitali. Koronawirusa potwierdzono na oddziale chirurgii, pulmonologii, wewnętrznym, a także anestezjologii i intensywnej terapii.

Chorują też pacjenci i personel medyczny szpitali w Chełmie i we Włodawie. Dziś o tym, że chorują dowiedziało się 14 osób z Chełma i 19 z powiatu chełmskiego, oraz 2 kolejnych mieszkańców powiatu włodawskiego.

W sumie w województwie zdiagnozowano dziś ponad pół tysiąca osób. 
 

---

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe