Cieszyński nominowany na wiceprezydenta Chełma [SONDA]

  • 10.11.2020, 12:24 (aktualizacja 10.11.2020, 12:34)
  • oprac. MP
Cieszyński nominowany na wiceprezydenta Chełma [SONDA]
Chełm ma nowego wiceprezydenta. Od wczoraj do magistratu wprowadził się Janusz Cieszyński, były wiceminister zdrowia. Nowy zastępca w ratuszu będzie nadzorował pracę Departamentu Inwestycji i Rozwoju, Departamentu Komunalnego, Departamentu Geodezji, Kartografii, Nieruchomości, Architektury i Budownictwa oraz Departamentu Spraw Obywatelskich.

Do zadań Cieszyńskiego należeć będzie również wdrożenie projektu cyfryzacji Urzędu Miasta, koordynacja projektu budowy Medycznego Miasteczka oraz współtworzonej przez siebie miejskiej strategii walki z covid-19, a także współpraca z Kancelarią Premiera i administracją rządową. Zapytaliśmy, co o tej nominacji sądzą Chełmianie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Janusz Cieszyński zastąpił Agnieszkę Kruk, która przed weekendem złożyła rezygnację z zajmowanego stanowiska i przeszła do pracy w zarządzie  jednej ze spółek skarbu państwa w Kozienicach.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ja Rzombek
Ja Rzombek 16.11.2020, 20:32
Ponoć niedługo ściągną do Kumówki instruktora narciarskiego...
Antoni
Antoni 16.11.2020, 19:01
Teraz w UM w Chełmie trzeba pilnować portfeli.
mg
mg 14.11.2020, 21:29
...o maseczkach nie wspomnę!!..., tylko w magistracie nie nie dają mu dostępu do skarbonki!..., zakupy niech realizuje tylko za pobraniem!!!!..., a najlepiej niech finanse omija szerokim łukiem!!!....
gość
gość 10.11.2020, 13:28
Teraz Chełm będzie miał pod dostatkiem respiratorów :)

Pozostałe