Region: Lockdown może doprowadzić do zamknięcia wielu firm [SONDA]

  • 10.11.2020, 07:54
  • oprac. MP
Region: Lockdown może doprowadzić do zamknięcia wielu firm [SONDA]
Co czwartej firmie wystarczy sił na maksymalnie trzy miesiące lockdownu - wynika z ankiety przeprowadzonej przez InfoMonitor. Chodzi o właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Straty już liczą osoby działające w branżach hotelarskiej, fitness, gastronomii i kulturze.

O swoją przyszłość boją się pracownicy i właściciele salonów kosmetycznych i fryzjerskich, którym - na razie - rząd pozwolił działać. jak długo nie wiadomo. Z fryzjerami z Chełma rozmawiał Mikołaj Krzaczek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do miesiąca możliwość przetrwania kolejnego lockdownu szacuje 4 proc. spośród mikro, małych i średnich firm, 7 proc. twierdzi, że da radę przeżyć dwa miesiące, a 17 proc., że maksymalnie trzy. Przyszłość w czarnych barwach widzą branża transportowa i usługowa.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Polak
Polak 10.11.2020, 21:36
Zamrażanie gospodarki doprowadzi do upadku firm, i tak już wiele upadło, i już się nie podniesie, niech rządzący pomyślą o narodzie i Polsce. Zamykanie ludzi w domach doprowadzi do jeszcze gorszych chorób układu krążenia, i oddechowych.
Polak
Polak 10.11.2020, 20:16
Zamrażanie gospodarki doprowadzi do upadku firm, i tak już wiele upadło, może dojść do bankructwa, rządzący niech pomyślą dla dobra narodu, i Polski.

Pozostałe