Chełm: Dofinansowanie na kompleksowe rozwiązanie problemów śmieciowych

  • 21.10.2020, 08:19 (aktualizacja 21.10.2020, 09:20)
  • oprac. MP
Chełm: Dofinansowanie na kompleksowe rozwiązanie problemów śmieciowych
M.in. 500 nowych, betonowych, przymocowanych do podłoża śmietniczek zyska Chełm w ramach kolejnego dofinansowanie na kompleksowe rozwiązanie śmieciowych problemów miasta - informuje Prezydent Jakub Banaszek. To nie wszystko.

Projekt przewiduje również budowę ponad 80-ciu super nowoczesnych pół-podziemnych i podziemnych gniazd pojemników na odpady, budowę miejskich stacji wody pitnej, punktów zbiórki elektrośmieci, zakup specjalnych, edukacyjnych  pojemników do selektywnej zbiórki odpadów do przedszkoli mobilnych  stacji recyklingowych, 150 pojemników na psie odchody i - co najważniejsze - budowę oczekiwanego od kilku lat, nowoczesnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Bieławin.

Wartość całego projektu to prawie 12 mln złotych, a dofinansowanie prawie 7 mln.
 

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe