Chełm: Będą kolejne remonty dróg

  • 19.10.2020, 09:16
  • oprac. MP
Chełm: Będą kolejne remonty dróg
Kolejne chełmskie drogi doczekają się remontu. Chodzi o dwie wylotówki - ul. Włodawską i Zawadówkę. Ratusz ogłosił przetarg na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej tych inwestycji.

Projekt ma uwzględniać drogi jedno-jezdniowe i dwukierunkowe, chodniki i trasy rowerowe, a także budowę kanalizacji deszczowej. Wzdłuż obu dróg ma się pojawić oświetlenie. Remonty chełmskich dróg to też duże utrudnienia, mniej zrozumiałe dla kierowców, kiedy realizowane są w szczycie:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Miejmy nadzieje, że wykonawca przebudowy Rejowieckiej weźmie sobie ten apel do serca.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Shifo
Shifo 20.10.2020, 11:26
Sienkiewicza,Sienkiewicza,Sienkiewicza.!!! wczoraj pokazali tv lublin wały przeciwpowodziowe nad Wisłą chodniki nowe a Chełmie przy ulicy Sienkiewicza rok 1965 chodniki asfaltowe krzywe połamane jezdzia tragiczna wyglądem ta ulica nie jest ani w nato ani UE to późny Gomółka albo wczesny Gierek wstyd nasz noblista chyba zasłuzył na lepszą ulicę.
Zen
Zen 19.10.2020, 14:35
Mam nadzieję że grudniowy przetarg na obwodnicę nie opóźni się.
miki
miki 19.10.2020, 09:37
nałapać zleceń, rozgrzebać a ludzie niech łamią samochody i chodzą po błocie

Pozostałe