Chełm: Kolejne szkoły przechodzą na nauczanie hybrydowe

  • 14.10.2020, 10:31
  • DSO
Chełm: Kolejne szkoły przechodzą na nauczanie hybrydowe
Coraz więcej szkół w województwie lubelskim przechodzi na zdalne nauczanie - wynika z danych Kuratorium Oświaty.

Z zajęć stacjonarnych - przez koronawirusa - musiało całkowicie zrezygnować 27 placówek oświatowych. Wśród nich są aż 4 placówki z Włodawy. To Miejskie Przedszkole nr 1, Szkoła Podstawowa nr 2, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy. 

Większość zamkniętych szkół, bo aż 9, to placówki lubelskie. Chwilowo nie pracują też szkoły w: Garbowie, Bobrownikach (w pow. ryckim), Łukowie, Kraśniku, a także w Olchowcu (w pow. biłgorajskim), w Rudce Kozłowieckiej, Komarówce Podlaskiej, Babinie (w pow. lubelskim) i Korolówce w powiecie włodawskim.

58 kolejnych szkół i przedszkoli na Lubelszczyźnie działa w systemie hybrydowym. Tu na liście są m.in. I i II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marek
Marek 15.10.2020, 11:45
Dzieci to nie kroliki doswiadczalne ,zamknac szkoly!
J
J 14.10.2020, 18:50
Jaki nauczanie hybrydowe w I LO??
Nauczyciele na zwolnieniach, a młodzież chodzi do szkoły - na zastępstwa, opieki, nauczania niektórych przedmiotów BRAK.
Chełmianin N
Chełmianin N 14.10.2020, 15:41
Radio Bon Ton jest TUBĄ dla Lubelszczyzny!!!
xyz
xyz 14.10.2020, 17:55
Za to z ciebie straszna TRĄBA.

Pozostałe