Chełm: W centrum miasta stały nielegalne automaty

  • 08.10.2020, 09:08
  • DSO
Chełm: W centrum miasta stały nielegalne automaty
Dwa działające bez zezwolenia automaty do gier hazardowych zabezpieczyli chełmscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego. Urządzenia znajdowały się w wolnostojącym budynku w centrum Chełma. Funkcjonariusze wyjaśniają kto odpowiedzialny jest za organizowanie nielegalnych gier hazardowych.

Wczoraj chełmscy policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości gospodarczej wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego z Białej Podlaskiej przeszukali niewielki budynek w centrum Chełma. Znaleźli tam i zabezpieczyli dwa nielegalne automaty do gier hazardowych. Postępowanie, które będzie prowadzone w tej sprawie wyjaśni, kto w tym przypadku odpowiedzialny jest za organizowanie nielegalnych gier hazardowych.

Zgodnie z przepisami kodeksu karno-skarbowego osobom odpowiedzialnym za urządzanie i prowadzenie nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe