Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Dorohusk: Zderzenie w pobliżu przejścia granicznego

Do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów doszło w miejscowości Okopy-Kolonia w gminie Dorohusk. W piątek (25 września) po południu kierująca toyotą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z fordem, który następnie uderzył w samochód ciężarowy. Jedna osoba z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze.
Dorohusk: Zderzenie w pobliżu przejścia granicznego

Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał w piątkowe popołudnie zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Okopy-Kolonia w gminie Dorohusk.

- Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierująca toyotą 33-latka z powiatu hrubieszowskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się z jadącym drogą z pierwszeństwem przejazdu fordem, którym kierował 42-letni chełmianin. Następnie ford uderzył w zaparkowany samochód ciężarowy, którego kierowcą był obywatel Ukrainy - mówi Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.

W wyniku tego zdarzenia kierowca forda z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Pasażerowie, którzy znajdowali się w pojazdach nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Kierujący byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
test