Galeria Atelier zaprasza na "Spotkania"

  • 24.09.2020, 12:56
  • oprac. MP
Galeria Atelier zaprasza na "Spotkania"
Chełmska Galeria Fotografii Atelier Elżbiety i Ryszarda Karczmarskich zaprasza na wernisaż zbiorowej wystawy fotograficznej Klubu 999 pod tytułem "Spotkania".

-Potencjał spotkań jest nieograniczony a korzystanie z niego jest sztuką. Spotkania ludzi i spotkania obrazów uświadamiają rodzaje istniejących różnic i podobieństw. Największy potencjał spotkań ujawnia się podczas spotkań klubu 999. Kto nie ceni spotkań niewiele się nauczy - czytamy w katalogu wystawy.

Fotograficzne "Spotkania" Klubu 999 - wernisaż i spotkanie autorskie w galerii Atelier przy Lwowskiej 24 - już jutro o godzinie 18.00. Wystawa będzie czynna do 21 października b.r.
 

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 04.10.2020, 13:17
Potencjał spotkań jest ograniczony a korzystanie z niego nie jest sztuką. Spotkania ludzi i spotkania obrazów uświadamiają rodzaje nieistniejących różnic i podobieństw. Najmniejszy potencjał spotkań ujawnia się podczas spotkań klubu 00 (WC). Kto ceni spotkania wiele się nauczy - czytamy w katalogu wystawy.


Pozostałe