Chełm: Inauguracja roku akademickiego inna niż dotąd

  • 24.09.2020, 11:45
  • oprac. MP
Chełm: Inauguracja roku akademickiego inna niż dotąd
Dobiega końca rekrutacja na studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie. W tym roku - z uwagi na pandemię covid-19 - aplikować można wyłącznie przez internet. Mimo to chętnych nie brakuje.

W przyszłych czwartek naukę w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie rozpocznie ok. 700 nowych studentów.  Tegoroczna inauguracja - ze względu na pandemię covid-19 - będzie jednak wyglądała nieco inaczej. O szczegółach mówi rektor uczelni prof. Arkadiusz Tofil:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Reżim sanitarny obejmie również zajęcia. Wykłady będą odbywały się online, natomiast podczas zajęć praktycznych konieczne będzie noszenie maseczek.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe