Chełm: Casting do "Niepodległej"

  • 24.09.2020, 07:39
  • oprac. MP
Chełm: Casting do "Niepodległej"
Chełmski Dom Kultury poszukuje utalentowanych muzycznie osób, które chciałyby wziąć udział w koncercie pod hasłem "Niepodległa".

Jeśli lubicie śpiewać i chcecie wziąć udział w tym wydarzeniu - przyjdźcie na casting. Przesłuchania odbędą się w ChDK 1 października o godzinie 17:00.  Organizatorzy proszą o zapewnienie podkładu lub akompaniamentu we własnym zakresie.

Uczestnicy castingu będą musieli zaśpiewać dwa utwory. jeden dowolny, drugi z listy, przygotowanej przez ChDK, na której znalazły się m.in. "Rozkwitają paki białych róż", "O mój rozmarynie" czy "Wojenko, wojenko".

Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie internetowej Chełmskiego Domu Kultury. Wypełniony dokument trzeba przesłać na adres mailowy: [email protected] lub dostarczyć go bezpośrednio do ChDKu do 30-go września.
 

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe