Chełm: Czwartkowa zbiórka krwi przy Oddziale Celnym

  • 21.09.2020, 12:56 (aktualizacja 21.09.2020, 13:10)
  • oprac. MP
Chełm: Czwartkowa zbiórka krwi przy Oddziale Celnym
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zaprasza mieszkańców regionu na terenowe zbiórki krwi. Ambulans, w którym będzie można oddać krew, przyjedzie też do Chełma. W najbliższy czwartek 24-go września zaparkuje przy Oddziale Celnym przy ul. Hutniczej 3.

Jakich grup krwi potrzeba teraz na Lubelszczyźnie najbardziej mówi kierownik centrum krwiodawstwa w Chełmie Tomasz Jankowski, 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Krwiobusy pojawią się w tym miesiącu także m.in. w Kraśniku, Radzyniu Podlaskim, Lublinie i Tomaszowie Lubelskim. Dla bezpieczeństwa dawcy muszą zasłaniać usta i nos. Obowiązuje również dezynfekcja rąk. 

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe