48 kolejnych zachorowań - wśród nich jest mieszkaniec Chełma

  • 21.09.2020, 12:49
  • oprac. MP
48 kolejnych zachorowań - wśród nich jest mieszkaniec Chełma
W weekend w Polsce padł rekord zakażeń koronawirusem. W sobotę o tym, że chorują dowiedziało się ponad tysiąc osób, prawie drugie tyle - zdiagnozowano w niedzielę. Rekord padł też w naszym województwie. Chorobę potwierdzono u 166 mieszkańców naszego regionu.

Jak poinformował wojewoda lubelski Lech Sprawka, obecnie na Lubelszczyźnie mamy aż 12 ognisk covid-19, z czego połowa jest w fazie rozwojowej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dziś o tym, że chorują dowiedziało się kolejnych 48 osób z naszego województwa. Wśród nich jest mieszkaniec Chełma. Chorych na pewno będzie więcej, bo jednym z 66-ciu zakażonych z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Tomaszowa Lubelskiego jest nauczyciel, który uczył też w trzech innych szkołach. Kwarantanną objęto prawie 300 osób, które miały kontakt z wychowawcami i wychowankami ośrodka. Wojewoda lubelski Lech Sprawka apeluje o rozwagę i ostrożność:

loadingŁaduję odtwarzacz...

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe