Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Posłuchaj!
Reklama Stachniuk Optyk
Reklama baner reklamowy
Reklama

Chełm: Składał 14-latkowi seksualną propozycję, został zatrzymany

W ręce kryminalnych z chełmskiej komendy wpadł 41-latek, który przez internet składał propozycję seksualną 14-latkowi. Do zatrzymania mężczyzny przyczynił się mieszkaniec Chełma, który przekazał informacje w tej sprawie. Teraz zatrzymany zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 2.
Chełm: Składał 14-latkowi seksualną propozycję, został zatrzymany

Kilka dni temu policjanci otrzymali informację, o 41-latku, który za pośrednictwem portalu internetowego nawiązał kontakt z małoletnim. Mężczyzna był przekonany, że korespondencję prowadzi z 14-latkiem. Bardzo szybko złożył mu propozycję seksualną umawiając się na spotkanie.

Zamiast z 14-latkiem, mężczyzna spotkał się z policjantami, którzy zapukali do jego mieszkania. Został zatrzymany i usłyszał już zarzuty, teraz zostanie doprowadzony z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego składanie za pośrednictwem systemów teleinformatycznych małoletniemu poniżej lat 15 propozycji seksualnych zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

stójkowy 17.09.2020 12:53
To w końcu komu złożył propozycję? Policjantowi czy dziecku ?

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MikiTreść komentarza: Dość rzeczowo przedstawiona została sytuacja schroniska i psów, niemniej zabrakło jednego ważnego stwierdzenia. Panie zaznaczyły, iż w mediach rozgorzała dyskusja dotycząca schroniska, jednak nie wspomniały, że jednocześnie rozpętał się hejt wobec Prezydenta Chełma. Pojawia się więc pytanie, czy przedstawiciele Urzędu Miasta byli w sobotę na miejscu spontanicznie, czy też – po waszej dziennikarskiej interwencji – a może jednak w porozumieniu z Prezydentem. Nawet jeśli uczynili to bez wcześniejszej informacji, również należy to pochwalić, gdyż w sytuacjach kryzysowych i newralgicznych trzeba podejmować decyzje nie czekając na odgórne polecenia. Świadczy to bowiem o trosce urzędu o sprawy miasta. Kwestia zarządzania schroniskiem stanowi natomiast temat odrębny i należałoby również zapytać, jak wyglądało to w latach poprzednich, za wcześniejszych władz.Data dodania komentarza: 13.01.2026, 15:57Źródło komentarza: Trzy dni interwencji, jeden cel: ratować zwierzęta. Kulisy naszej akcji w chełmskim schroniskuAutor komentarza: MarzenaTreść komentarza: Trzymam kciuki za powodzenie w zebraniu środków na terapię.Data dodania komentarza: 31.12.2025, 10:00Źródło komentarza: Miłość w obliczu wyzwania: rodzice 3-letniego Szymka o walce z dystrofią Duchenne’aAutor komentarza: JaTreść komentarza: To prawda, atmosfera jest świetna, skuteczny system nauczania, niezwykli studenci i niezwykła kadra. Ten kierunek na serio łączy ludzi. Gorąco polecam .Data dodania komentarza: 22.12.2025, 14:29Źródło komentarza: Tłumaczenie jako klucz kompetencji pogranicza – działalność Katedry Slawistyki PANS w Chełmie. Spotkanie z dr Mirosławą KaweckąAutor komentarza: EudżiTreść komentarza: Zapowiada się ciekawie, dobry pommysł na scenariuszData dodania komentarza: 3.12.2025, 19:40Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 311) - Film „Bugonia” w specjalnej projekcji DKF "Rewers"Autor komentarza: TomiWuTreść komentarza: BRAWA DLA ORGANIZATORÓW AKCJI!!! TYLKO CHEŁMIANKA!!!Data dodania komentarza: 27.11.2025, 20:44Źródło komentarza: Biało - Zielony Mikołaj znowu w akcji
Reklama
test