Chełm: W Wydziale Komunikacji praca idzie sprawnie

  • 15.09.2020, 08:19 (aktualizacja 15.09.2020, 08:30)
  • oprac. MP
Chełm: W Wydziale Komunikacji praca idzie sprawnie
Wydział Komunikacji chełmskiego magistratu dwoi się i troi, by interesanci nie musieli stać w kolejkach. Pracownicy wydziału przyjmują codziennie ok. 40 osób rejestrujących samochody. Urzędnicy przypominają chełmianom, że nie ma potrzeby tłoczyć się przed wejściem od świtu - szczególnie we wtorki.

Mówi Monika-Zaborek Turewicz, dyrektor departamentu spraw obywatelskich Urzędu Miasta:

loadingŁaduję odtwarzacz...

40 osób rejestrujących pojazdy to nie wszyscy obsługiwani każdego dnia. Drugie tyle petentów przychodzi załatwić inne sprawy dotyczące samochodów, m.in. dodać lub anulować współwłaściciela czy wpisać adnotację haka czy gazu. Ratusz zapewnia, że obsługa odbywa się sprawnie, zwłaszcza, że kadra powiększyła się o nowego pracownika i dwóch stażystów.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe