Włodawa: Festiwal Trzech Kultur już w ten weekend [PROGRAM]

  • 14.09.2020, 10:54
  • oprac. MP
Włodawa: Festiwal Trzech Kultur już w ten weekend [PROGRAM]
Już w tym tygodniu startuje Festiwal Trzech Kultur w Włodawie. Impreza potrwa trzy dni, podczas których - na włodawskich ulicach, w kościołach, cerkwi i synagogach odbędą się koncerty, warsztaty, wystawy i prelekcje.

Na wydarzenie zapraszają  mieszkańcy nadbużańskiego miasteczka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Festiwal został zorganizowany dzięki zewnętrznym dotacjom. Co roku w wydarzeniach  we Włodawie uczestniczy prawie 40 tys. osób. Po szczegóły odsyłamy na naszą stronę internetową.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Majka
Majka 16.09.2020, 09:26
To prawda. Kiermasz i potańcówka uliczna, brakuje tylko disco polo. A kiedyś był prof. Stuligrosz z Poznańskimi Słowikami, Mazowsze, Kolberger, Santor, Teatr Stary z Krakowa, Kantor z Łodzi - trochę zacniejsi goście.
Stary bywalec
Stary bywalec 15.09.2020, 12:50
Ten sam kabaret żydowski był już kilka razy, spotkanie z prof. Czyżewskim i zespołem z Dołhobrod taki sam jak rok temu, stara wystawa którą widziałem już pół roku temu, reszta taka sobie. W tym roku nie pojadę.
Bolo z Chełma
Bolo z Chełma 15.09.2020, 12:35
Bardzo słaby program festiwalowy w tym roku. Przyjeżdżałem do Włodawy na Festiwal Trzech Kultur od początku. Z roku na rok jest coraz gorszy. Brak dawnej , niepowtarzalnej atmosfery , festiwalowego ducha...

Pozostałe