Chełm: Pilnie potrzebna krew dla Teresy Chomik-Kazarian

  • 11.09.2020, 13:04
  • oprac. MP
Chełm: Pilnie potrzebna krew dla Teresy Chomik-Kazarian
Teresa Chomik-Kazarian, artystka i założycielka Stowarzyszenia Twórczego Pasja, pilnie potrzebuje krwi. Chełmianka od dłuższego czasu zmaga się z ciężką chorobą i obecna przebywa na drugim oddziale wewnętrznym w Chełmie. Rodzina kobiety prosi o pomoc.

Grupa krwi nie ma znaczenia, ponieważ każda oddana ilość zostanie wymieniona na tę właściwą. Podzielić się tym życiodajnym płynem możecie w chełmskim centrum krwiodawstwa w Chełmie. Krwiodawcy są rejestrowani od poniedziałku do piątku w godz. 7 - 12, a także w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Ale krew będzie można również oddać w najbliższą niedzielę podczas Parafiady. Zaprasza ks. Karol Mazur z parafii św. Rodziny:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Żeby oddać krew dla Teresy Chomik-Kazarian należy podać jej imię i nazwisko podczas rejestracji, jeszcze przed badaniem lekarskim.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe