Kolejne szkoły przechodzą na naukę zdalną

  • 09.09.2020, 09:17
  • oprac. MP
Kolejne szkoły przechodzą na naukę zdalną
Trzy klasy z popularnego lubelskiego liceum im. Hetmana Zamoyskiego w Lublinie będą uczyć się w trybie zdalnym. Bo u jednego z uczniów szkoły wykryto koronawirusa. Dzieci, które miały z nim kontakt (kilkadziesiąt osób) oraz 8-mioro nauczycieli - zostało objętych kwarantanną.

Podobnie wygląda sytuacja w jednej z lubelskich podstawówek, Zespole Szkół w Horodle w powiecie hrubieszowskim oraz I-szym LO w Łukowie. W placówkach oświatowych w Chełmie i powiecie chełmskim nauka - póki co - odbywa się bez zakłóceń.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Powiedziała nam jedna z uczennic z Chełma. Ale nie wszędzie powrót do tradycyjnego nauczania się udał. Jak informuje Ministerstwo Edukacji Narodowej skali całego kraju już 53 placówki oświatowe prowadzą naukę w trybie zdalnym, a w 29-ciu - nauka obywa się w trybie mieszanym.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe