Maciej Maleńczuk w Chełmskim Domu Kultury

  • 02.09.2020, 09:31
  • oprac. MP
Maciej Maleńczuk w Chełmskim Domu Kultury
MALEŃCZUK + „Rhythm section” to recital, który jest retrospekcją dotychczasowych dokonań artysty uzupełniony sekcją rytmiczną.

Składa się z zestawu pieśni zarówno ulicznych jak i późniejszych dokonań Maćka Maleńczuka, które zyskały mu olbrzymią sympatię i popularność wśród wyrobionej części publiczności. Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu - po prostu Maleńczuk w czystej postaci. Ten, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie! Nie zabraknie więc pieśni: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno. Słynny już Maleńczuk z kolegami z sekcji rytmicznej to najnowsza wersja Show, aby urozmaicić i podzielić się przestrzenią na scenie. Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa. Maciejowi na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in. z Piwnicy pod Baranami czy projektu "Maleńczuk gra Młynarskiego": Wiesław Jamioł - perkusja, Dominik Wywrocki - kontrabas.

Koncert 7 listopada o godz. 18:00. Bilety w cenie 95 - 110 zł.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
agnieszka
agnieszka 24.09.2020, 12:32
mam do odstapienia 4 bilety. nie bedę mogła pójść. prosze o kontakt na maila [email protected]

Pozostałe