Drugoligowa siatkówka wraca do Chełma

  • 27.08.2020, 08:59 (aktualizacja 27.08.2020, 09:12)
  • DSO
Drugoligowa siatkówka wraca do Chełma
Prezesi i przedstawiciele klubów KS Arka i Tempo Chełm, w towarzystwie II zastępcy Prezydenta Miasto Chełm p. Doroty Cieślik, ogłosili, że drugoligowa siatkówka wraca do Chełma, za sprawą współpracy zawartej pomiędzy dwoma klubami.

Arka i Tempo nawiązały współpracę, na mocy której zespół seniorów pod nazwą "KS Arka Tempo Chełm" będzie występował w II lidze piłki siatkowej. Klub Tempo zajmie się natomiast szkoleniem młodzieży, która następnie zasilać będzie szeregi seniorskiego zespołu Arki.

Chcemy, aby Chełm stał się miastem żyjącym sportem! Warto również pamiętać, że siatkówka to bardzo popularna dyscyplina w całym kraju. Jesteśmy przekonani, że mecze Arki, która już we wrześniu rozpoczyna sezon, przyciągną rzeszę widzów na trybuny naszej, niewykorzystującej dotąd w pełni swojego potencjału, Miejskiej Hali Sportowej. - podkreślił prezydent Chełma Jakub Banaszek

Chcemy zbudować zespół, który realnie włączy się do walki o pierwszą szóstkę w tabeli drugiej ligi, a w przyszłości o awans do pierwszej ligi. Chełm ma ku temu wszelkie możliwości" - powiedział Gabriel Wlaź, prezes klubu KS Arka

Wiceprezydent Dorota Cieślik podkreśliła, że siatkówka na wysokim poziomie z pewnością podniesie rangę naszego miasta, a UM będzie wspierał poczynania nowego zespołu, który pojawił się na sportowej mapie Chełma.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe