BON NA LOKAL - Paweł Poździk - sensi&

  • 22.08.2020, 12:36
  • DSO
BON NA LOKAL - Paweł Poździk - sensi&
Ma na swoim koncie realizację ponad 𝟭𝟳𝟬 teledysków, które łącznie zebrały już 750 milionów (!) wyświetleń na YouTube. Współpracuje z legendami hip hopu - m.in. Płomień 81, Ganja Mafia, Sokół, Onar, Kali, Kękę, i jeszcze długo by wymieniać, ale o Chełmie i chełmianach nie zapomina. To tu stawiał pierwsze kroki, realizując filmy, to stąd wyjeżdża w świat, na plany teledysków, także dla lokalnych artystów. O spontanicznym kupowaniu pontonu na plan teledysku, bliskim spotkaniu z włoską Camorrą, podróżach po świecie, raperach zapominających tekstu i przyszłości w branży filmów dokumentalnych usłyszycie dziś w audycji 𝗕𝗼𝗻 𝗡𝗮 𝗟𝗼𝗸𝗮𝗹. Moim gościem jest Paweł Poździk.

PAWEŁ POŹDZIK
 

BONUS - Tylko tutaj usłyszycie niewyemitowaną na antenie, pełną niespodzianek historię tworzenia teledysku dla Kaliego w Peru. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

loadingŁaduję odtwarzacz...


 

 

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe