Chełm: Kolejki są, ale pod kontrolą

  • 12.08.2020, 09:57 (aktualizacja 12.08.2020, 11:28)
  • oprac. MP
Chełm: Kolejki są, ale pod kontrolą
Pod Wydziałem Komunikacji w Chełmie o poranku ponownie ustawiają się długie kolejki, o czym informują nas w ostatnich dniach słuchacze. Wbrew ich opiniom, nie jest to jednak spowodowane próbą tzw. „załatwienia sprawy z ulicy”.

Jak wyjaśniają pracownicy chełmskiego magistratu, kolejki ustawiają się wcześniej, ponieważ każdy chce jak najwcześniej otrzymać numer i cierpliwie czekać na wezwanie. Dziennie obsługiwana jest ograniczona liczba petentów umawianych na konkretne godziny, co ma usprawnić wszystkie procedury, a także zwiększyć bezpieczeństwo.

W związku z obowiązującym reżimem sanitarnym, wybierając się do Wydziału Komunikacji pamiętajmy o zachowaniu dystansu oraz zakrywaniu ust i nosa. Przypominamy także, że czas rejestracji pojazdu został wydłużony do 180 dni od dnia jego zakupu.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe